Chcete zkusit chov šneků. Jsou to nenároční živočichové a potravina budoucnosti.

CHOVNÍ JEDLÍ KAVIÁROVÍ HLEMÝŽĎÍ HELIX ASPERSA MAXIMA - ihned k prodeji.    Chov a prodej kaviárových hlemýžďů od nejmenších až po dospělé.Pěkní,čilí,krásně zbarvení jedinci s pevnou ulitou.Můžete chovat jak doma,tak ve venkovní ohradě.Nenaroční na chov.

Helix Aspersa Maxima pochází ze severní Afriky. Je to druh, který je chovaný i na kulinářské účely pro jeho chutné maso a vajíčka (bílý kaviár).Dobré afrodiziakum. Jeho sliz se využívá na lékařské účely. Dorůstá do 4 - 5 cm.

Hlemýždi Helix Aspersa Maxima, neboli šneci velcí jedlí mají chuťově vynikající a zdravé maso, které neobsahuje tuk a cholesterol! A kaviár (vajíčka) hlemýžďů jsou přírodní léčiva pro mnoho druhů nemoci. Ze šneků se využívá maso, vajíčka (šnečí kaviár), šnečí extrakt,  játra a ulitky.

Šneci H.A.M. jsou hermafroditi, produkují spermie i vajíčka (KAVIÁR).  Prodáváme hlemýždě dospělé!

Maso - po delší době užívání a různě tepelné úpravě léčí: cukrovku, žloutenku a některé typy rakoviny.

Kaviár - po zpracování léčí: žaludeční vředy, rakovinu střev, žloutenku typu: A, B, napomáhá léčbě cév - artróza, trombóza. 

JEDLÝ HLEMÝŽĎ AFRICKÝ - HELIX ASPERSA MAXIMA OBSAHUJE SILNÝ LEKTIN, KTERÝ JE SPECIFICKY PŘITAHOVÁN K MUTOVANÝM BUŇKÁM DVOU NEJČASTĚJŠÍCH FOREM RAKOVINY. U KREVNÍ SKUPINY A  JE  SHLUKUJE, TAKŽE MŮŽE  POMOCT I NĚKTERÝM LIDEM.

PRODÁVÁME ROZKRMENÉ DOSPĚLÉ CHOVNÉ KAVIÁROVÉ KUSY PRO ZAKLÁDÁNÍ FARMY A NA KAVIÁR - AFRODIZIAKUM.

Prodáváme také kompletní krmivo s vápníkem pro chov slimáku Helix Aspersa Maxima  viz. cenová nabídka.


 

Do balíku se šneky přikládáme příručku pro chov.